بستن تبلیغات

تجمع جامعه آزمایشگاهیان کشور مقابل وزارت بهداشت

عضو هیئت مدیره جامعه آزمایشگاهیان کشور گفت: تجمع قانونی پیرامون پیگیری مطالبات جامعه آزمایشگاهیان کشور مقابل وزارت بهداشت صبح امروز برگزار شده است.

مجتبی حیدری در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، افزود: بیش از 500 نفر از منتخبان جامعه آزمایشگاهیان کشور به نیابت از دانش آموختگان رشته علوم آزمایشگاهی در تمام مقاطع به صورت قانونی به منظور پیگیری مطالباتشان مقابل وزارت بهداشت تجمع کردند و با مسئولان وزارت بهداشت گفتگو کردیم.

وی گفت: این تجمع در پی پیگیری خواسته هایی منطقی از جمله قوانینی است که طی سال‌های گذشته در خصوص فعالان این رشته تخصصی مغفول مانده است که از جمله مطالباتی همچون دکترای حرفه‌ای علوم آزمایشگاهی است که سال‌هاست پیگیری نمی‌شود.

وی با بیان اینکه قانون بهره وری و مشاغل سخت و زیان آور از سال ۶۶ جزء ‌مطالبات قانونی فارغ التحصیلان رشته علوم آزمایشگاهی بوده است، اف‍زود: ‌این قوانین سال‌هاست در پی غفلت مسئولان در مورد جامعه آزمایشگاهیان کشور اجرا نمی شود، البته وزیر بهداشت قدم های مثبتی برای ما برداشته است و ما به دنبال تسریع پیگیری این مطالبات هستیم.

حیدری گفت: بحث رتبه بندی مشاغل تاکنون شامل حرفه آزمایشگاه نبوده است و براساس این رتبه بندی بررسی حضور افراد غیر مرتبط در محیط آزمایشگاه از جمله رشته هایی همچون میکروبیولوژی و ژنتیک سال‌هاست پیگیری نشده است و ما در قالب این تجمع در پی پیگیری مطالبات خود هستیم.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
محمد علی‎محمدی

کارشناسی ارشد: بیوشیمی بالینی ـ دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز ـ ۱۳۸۸

کارشناسی: علوم آزمایشگاهی ـ دانشگاه علوم پزشکی یزد ـ ۱۳۸۴

کاردانی: علوم آزمایشگاهی ـ دانشگاه علوم پزشکی اراک ـ ۱۳۸۱

وبگاه: www.labworld.ir/mohammad-alimohammadi

نظر دادن

درباره ی سایت

طراحی سایت پایگاه اطلاع رسانی علوم آزمایشگاهی ایران با جدیدترین تکنولوژی به صورت ریسپانسیو طراحی شده و آماده ی خدمات علمی به کلیه بازدید کنندگان می باشد. 

تبلیغات موجود در این سایت از طریق سفارش در این سایت ثبت شده، و پایگاه اطلاع رسانی علوم آزمایشگاهی ایران هیچ مسئولیت و وابستگی نسبت به محتوای تبلیغات موجود ندارد. 

آمار سایت